OCHRANA MAJETKU NA ZÁKLADE DNA

NAŠA FILOZOFIA A BENEFITY

I SEE IT s.r.o. patrí do úzkej špičky slovenských technologických spoločností. Spoločnosť sme založili v roku 2019 ako partia IT nadšencov s 13 ročnými skúsenosťami z oblasti IT a biznisu. Naša spoločnosť sa zameriava hlavne na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu. Vďaka nášmu know-how a nadšeniu pre to, čo robíme dokážeme našim klientom poskytovať obojstranne výhodnú spoluprácu, na konci ktorej je v prvom rade spokojný klient. V spojení s našou pridanou hodnotou, ktorou sú skúsenosti a partnerstvá s globálnymi značkami dokážeme dať klientom prístup k najmodernejším technológiám. Máme silný tím, ktorý dokáže flexibilne, kvalitne a hlavne komplexne poskytnúť zákazníkom softvérové a infraštruktúrne riešenia ako aj outsourcing. Naša profesionálna ambícia má jasný cieľ vo všetkom, čo robíme – nájsť pre klienta riešenie.

13 - ROČNÉ SKÚSENOSTI

Spoločnosť I SEE IT s.r.o. buduje svoje meno na dlhoročných skúsenostiach pôsobenia v oblasti poskytovania IT služieb, precíznosti  a profesionalite. Zameriava sa hlavne na  komplexné riešenia v oblasti ICT a jej základným kritériom je práve uspokojenie špecifických potrieb definovaných zákazníkom. Široké spektrum riešení, ktoré poskytujeme nachádza uplatnenie v priemysle, energetike, zdravotníctve, maloobchode ako aj štátnej správe. Udržiavame aktívne obchodné vzťahy s poprednými dodávateľmi SW a HW, vďaka čomu môžeme našim zákazníkom vždy poskytnúť tie najkvalitnejšie riešenia. Snažíme sa nadviazať na naše skúsenosti, dlhodobo rozširovať naše odborné schopnosti a sledovať potreby našich zákazníkov. Využite aj vy naše know-how na rozvoj svojho biznisu a môžete si byť istý, že nekupujete technológie, ale funkčné riešenia.


PARTNERSTVÁ

Máme jasnú predstavu o spolupráci s našimi partnermi, ktorá musí byť vzájomne prospešná. Starostlivo zvažujeme s kým spolupracovať a dávame si záležať na zvyšovaní našej odbornosti. Výsledky vzájomnej kooperácie smerujeme súbežne so spokojnosťou klienta k zvyšovaniu úrovní partnerstiev.
Select DNA®

Asset & Property DNA Marking –  FORENZNÉ OZNAČOVANIE – PREUKÁZATEĽNÝ TRESTNÝ ČIN

SelectaDNA je globálnym lídrom v oblasti forenzného značenia. Ponúka celý rad produktov označovania majetku a páchateľa, kombinujúce svoje jedinečné/patentované kódovanie DNA s technológiou mikrobodiek. Jedná sa o najpokrokovejší roztok na svete, ktorý v kombinácii s použitou technológiou ponúka nekonečné možnosti a kombinácie použitia. Technológia je environmentálne neškodná a disponuje akreditáciou LPS1224.Oblasti použitia sú primárne ochrana majetku, zníženie rizika krádeže a poskytnutie polícii dôkazy na odsúdenie.

JAMA LEVOVA®

Priniesli sme na slovenský a český trh novú značku JAMA LEVOVA. Cieľom je, aby široká oblasť klientov našla všetko z oblasti herného priemyslu pod jednou strechou. Značka zastrešuje top vendorov, ktorí vyrábajú produkty špičkovej kvality pre danú oblasť. Chceme tieto produkty priniesť bližšie k našim klientom aj prostredníctvom showroomov – pretože aj v gaming svete platí lepšie je raz vyškúšať. Veríme a pracujeme na tom, aby sa JAMA LEVOVA stal lídrom na SK a CZ trhu a bol číslo 1 pri voľbe nákupu zákazníka pretože JAMA LEVOVA = GAMING.

 
ŠIROKÁ OBLASŤ POSOBENIA

Problematika IT infraštruktúry je veľmi obsiahla. Vieme zabezpečiť kompletnú agendu v zmysle od vytvorenia projekčného návrhu, ťahania a certifikovania kabeláže až po návrhy výkonných dátových úložísk, prístupových sietí, virtualizácií aplikácií a desktopov. Samozrejmosťou sú pre nás kamerové a zabezpečovacie systémy, vyvolávacie systémy, videokonferenčné riešenia ako aj monitoring a riadenie IT. Vďaka množstvu uskutočnených realizácií vieme pre Vás navrhnúť a zrealizovať to najvhodnejšie riešenie. Popritom všetkom je pre nás samozrejmosťou poskytovanie záručného a pozáručného servisu. Či ste malá spoločnosť alebo korporácia, môžete si byť istý, že v spolupráci s ISEE IT, s.r.o. nájdete všetko pod jednou strechou, pretože rozumieme tomu, čo potrebujete.

 
know-how

Naše know-how zahŕňa celý rad skúseností získaných predovšetkým z oblasti IT a obchodu. Sme v tom doma už 13 rokov, ale stále nás to baví. Za tie roky sme realizovali množstvo projektov a získané skúsenosti pretavujeme do funkčných riešení celkov u klientov. Prešli sme si oblasťami obchodnej komunikácie a aktívneho obchodu ako takého s následnými certifikáciami až po projektové riadenie a digitalizáciu v oblasti zdravotníctva. Disponujeme množstvom kontaktov a spokojných klientov a snažíme sa vytvárať a hlavne spájať ľudí z IT prostredia, ktorí sa s nami delia o svoje skúsenosti. Projekty, ktoré sme zrealizovali, nás vzájomne obohatili a získané skúsenosti aplikujeme aj v našej spoločnosti.

 

BENEFITY OČAMI KLIENTA

 

  • ÚSTRETOVOSŤ
  • ŠIROKÉ PORTFÓLIO PRODUKTOV S MOŽNOSŤOU KONFIGURÁCIE